Home Menyre Jetese Basha nis punën për partinë e re, ja prane kujt partie...

Basha nis punën për partinë e re, ja prane kujt partie i ka marre zyrat afer

246
0

Dorëheqja si kryetar i Partisë Demokratike e la Lulzim Bashën pa një zyrë në selinë blu.


Burime për mediat bëjnë me dije se ai ka marrë një tjetër zyrë jashtë selisë së Partisë Demokratike.

Zyra e re është pranë qendrës “Torre Drin”, në afërsi të selisë së PD-së, ku Basha do zhvillojë mbledhjet e ardhshme me të besuarit e tij dhe pritet të krijojë partinë e tij te re.