Futbollisti 28-vjeçar humb b etejën me leuçeminë

Lajmi i tmerrshëm trondit futbollin belg. Miguel Van Damme, ish-portieri i Cercle Brugge, ka nderruar jete në moshën 28-vjeçare.

Pasi u bë “Beu” i Dhërmiut, Gaz Paja k ërcënon punëtorët ne Tirane

Vetëm pak ditë më parë lajmi se gaztori Gaz Paja kishte marrë 133 mijë metra katrorë në Dhërmi, habiti të madh e...

Basha nis punën për partinë e re, ja prane kujt partie i...

Dorëheqja si kryetar i Partisë Demokratike e la Lulzim Bashën pa një zyrë në selinë blu. Burime për...

Partia Demokratike në zi, Sali Berisha jep lajmin e hidhur

Ish-kryeministri dhe kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të Bexhet Shehut,...

Gjyqtarit qe dha vendimin per statusin e Berishes i ndodh e papritura

Inspektoriati i lartë i Drejtësisë ka nisur hetimet për gjyqtarin Agron Zhukri i cili dje regjistroi statutin e Komisionit të Rithemelimit të...

Humoristet nga “pabuksa” në pronarë milionash

Nuk janë mbushur as dy vjet që nga koha kur aktori i mirënjohur, Luftar Paja u shfaq në të gjitha ekranet shqiptare...

Edi Rama: Më dërguan SMS nga Brukseli, ja çfarë më pyetën ne lidhje...

Kryeministri Edi Rama i shkuar edhe më tej fabulës së vjetër të armiqve të jashtëm në protestat që po mbahen kundër rritjes...

Kryemadhi deklaron ‘b ombën’: Treçereku i politikanëve kanë biznese me Rusinë! Ndër keta dhe...

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar se një pjesë e madhe e politikanëve shqiptarë kanë biznese të lidhura me Rusinë.

Rama i prerë: Edhe 300 herë më shumë po të jeni në protestë, sa...

Kryeministri Edi Rama ka qenë i prerë gjatë një komunikimi LIVE me qytetarët përmes rrjetit social Facebook, duke thënë se nuk do...

“Në ballkan do të ketë trazira…” ja deklarata e forte e Alfred Cakos

Sipas Cakos ne ballkan do te vijne dite te veshtira pasi Putin do te kete trazira ne ballkan. Jane...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat