S hpërthen keq aktorja e njohur shqiptare dhe ka një mesazh për produksionin e...

Aktorja Egla Ceno ka dalë me një reagim të fortë për moderatoren Arbana Osmani. Komenti i plotë: Thua Big...

“Do ju vijë letra në shtëpi”, e paralajmëroi vetë Rama, mbërrijnë formularët e…

Ashtu siç kryeministri Edi Rama e pati paralajmëruar më herët gjatë një komunikimi publik, ka filluar të zbatohet në terren shpërndarja e...

Ndërroi jetë avokati francez i Sali Berishës(!!) PO TANI?

Sokol Pepushaj Sali Berisha pëson g.oditje të fortë psikologjike. Avokati i tij Jean Yves Le Borgne në Paris ka...

Analisti i njohur zbulon politikanin që do të bashkohet me Sali Berishën, paralajmëron “uragan”...

Analisti Genc Burimi deklaroi se zgjedhjet e 6 marsit do ndahet “shapi nga sheqeri”, sa i përket zhvillimeve të vrullshme politike...

Temperatura të ulëta si asnjëherë më parë/ Rama nxjerr njoftimin e fundit…

Ditët në vijim temperaturat në Shqipëri të zbresin deri në -18 gradë Celsius në zona si Bulqiza apo Puka.

Humb jeten kengetarja e njohur pasi u infektua me delta (FOTO)

Një vendim i pamatur i kushtoi me jetë këngëtares së njohur Hana Horka. Ajo vullnetarisht vendosi...

Ditë zie për Lulzim Bashën, një tjetër humbje për familjen e tij

Ditën e sotme është ndarë nga jeta vjehrri i Lulzim Bashës. Lajmin e ndarjes nga jeta të të atit të saj Xhafer...

Merr fund pritja/ Kryeministri Rama jep super lajmin: Do ta merrni nga shtepia brenda...

Kryeministri Rama bën me dije se: Kemi një sistem që quhet SMIT, ku i gjithë informacioni për shkollat dhe...

Ditë zie për sportin shqiptar ,ndahet nga jeta legjenda e futbollit

Ditë zie për futbollin shqiptar dhe atë shkodran në veçanti. Legjenda Ramazan Rragami është ndarë nga jeta ditën e sotme në moshën...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta vëllai i deputetes, Ferrari s hpërthen në f...

Një a.ksident i rëndë me makinë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 45-vjeçar pasi mjeti i tij Ferrari ka...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat