Aktivistja habit me deklaratën për mjekun: Tani që u sulët si kafshë kundra tij,...

Aktivistja për mbrojtjen e Teatrit, Mirela Cela Jorgo, ne një reagim ne rrjetet sociale i ka dale në mbrojtje mjekut Edvin Prifti,...

Pas shume vitesh, zbulohet historia e pabesueshme e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit që...

Redon Makashi ka treguar nje nga historite me te bukura midis Mira Koncit dhe kompozitorit Shpetim Saraci. i thashe...

Ata qe kane lindur mes ketyre viteve 1950-80 duhet ta lexojne patjeter kete

1.Kur dilnim me biçikleta nuk mbanim kokore dhe ishim te lumtur per te bere vetem nje xhiro me biciklete.

Gjyshja më thoshte gjithmone: Fut një pambuk në frigorifer, tani e zbulova përse… do...

Asnjëherë nuk është e këndshme të filloni përgatitjen e drekës apo darkës, të hapni frigoriferin dhe nga ai të nuhatni një erë...

E ka mbajtur të fshehtë, ja kush është burri i Rajmonda Bulkut me të...

Rajmonda Bulku e cila është një nga aktoret më të mëdha në kinematografinë shqiptare,foli për familjen e saj.

Mjeku i shkarkuar nga puna tr ondit vendin, e fr ikshme ajo që do...

Mjeku Ilir Allkja qe u shkarkua nga puna në QSUT më 30 dhjetor tha se do ike nga vendi.

Rudina Magjistari emocionohet ne studio, tregon se cfare i kerkoi e bija

Gjate emisonit te sotem ne Klan , Rudina Magjistari tregoi e emocionuar se ne duart e saj mban dy aksesore qe ia...

Jeta ime në Amerikë, brenga që lashë pas: Flet per here te pare këngëtarja...

Parashqevi Simaku, këngëtarja e dashur dhe shume e bukur e te gjithe shqiptarëve iku nga Shqipëria në vitin 1992. Asnjë lajm prej...

A ju kujtohet Aida Shtino? Moderatorja i habit të gjithë dhe rikthehet si kurrë...

Me siguri te gjithe e kujtojme shume mire moderatoren e nje prej emisoneve me te ndjekura, Aida Shtino.Moderatorja u zhduk nga ekrani...

Ylli Merja ju thahet goja shpesh?Ja cili organ e shkakton kete dhe si ta...

Melcia eshte nje organ misterioz ,ajo nuk jep shenja te semundjeve deri kur ne brendesi te saj te jete ktijuar nje problem...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat