15 vjet me gruan Fatimen/ Elvis Naçi tregon sekretin e martesës së suksesshme

I ftuar në Dritare me Rudinën mbrëmjen e djeshme, ishte teologu i njohur Elvis Naçi foli mbi faktorët që çojnë dhu.nen ne...

U nda nga Bora, Donaldi tregon si e perjetoi ndarjen: Unë shkoj te dushi,...

Binjakët Veshaj, Romeo dhe Donaldi ishin të ftuar në emisionin “Soiree”, për të folur rreth këngës që sapo kanë publikuar, të titulluar...

LAJM I FUNDIT/ Parandalohet t.ragjedia e rëndë në Shëngjin, dikush dëgjoi thirrjen “Ndihmë”, detajet...

Është parandaluar sot ngjarja e rëndë në Shëngjin. Raportohet se një 40-vjeçar nga Kosova është shpëtuar nga mbytja.

Lajm i hidhur/ Ndahet nga jeta mjeku dhe pedagogu i njohur

Një lajm i rëndë vjen nga radhët e bluzave të bardha, pasi ka humbur jetën mjeku dhe pedagogu i njohur Feçor Agaçi.

Nëna e Andrra Destanit sjellë foto me nipin e vogël në krahë ne dhomen...

Andrra dhe Sinani ditë më parë janë bërë prindër për herë të dytë. Ayan është emri që zgjodhën për...

Nuk ka lajme të mira për ditët që po vijnë, vjen njoftimi urgjent

Nuk ka lajme te mira per fundjaven dhe diten e pushimit. Sa i përket ditës së nesërme vendi ynë...

Nuk e kishim ditur me pare! Zbulohet së mundja e pashërueshme nga e cili...

Eshte nga kengetaret me te mire te momentit por ne rrjetet sociale qarkullon nje foto ku pjese te trupit te kengetarit jane...

Perlot e moshuara : Burrin e djalin nuk e kam me/ I thoni policise...

Ska lidhje me pabindjen , as me thyerjen e rregullave , te moshuarit dalin ne rruge per shkak se nuk kane askend...

Sot feston datëlindjen Tefta Radi, ky është rrëfimi i rrallë i saj për jetën:...

Nga një vajzë çapkëne dhe dashur, Tefta Radi u kthye në një ikonë e ekranit të TVSH-së. Rastësia e një kolegu për...

I ka mbushur 38-vjec dhe s’ka gjetur ende burrë/ Rrëfehet Albana Osmani: Kam qarë...

Moderatorja e njohur Albana Osmani prej vitesh nuk ka dal ne nje emision te sajin si dikur qe ishte nje nder me...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat