Mjeku Ethem Ramadani tregon se si te mposhtim virusin nepermjet vitaminave. Ja si duhet...

Mjeku Ethem Ramadani ka deklaruar se vitamina C forcon imunitetin ne organizem dhe eshte per te gjitha viruset perfshire dhe koronavirusin.

Perlot e moshuara : Burrin e djalin nuk e kam me/ I thoni policise...

Ska lidhje me pabindjen , as me thyerjen e rregullave , te moshuarit dalin ne rruge per shkak se nuk kane askend...

Shikoni bunkeret e pasanikeve, Cfare po ndodh keshtu?

Disa biznese qe arrijne te ndertojne struktura te nendheshme kane kerkesa te medha per ndertime te banueshme bunkeresh.Keto struktura te fortifikuara jane...

Rudina Magjistari emocionohet ne studio, tregon se cfare i kerkoi e bija

Gjate emisonit te sotem ne Klan , Rudina Magjistari tregoi e emocionuar se ne duart e saj mban dy aksesore qe ia...

Pas 14 ditesh te ndara, Aurela Gace me ne fund perqafon vajzat, Ja si...

Pas 14 ditesh me ne fun Aurela gace ka perqafuar perseri vajzat e saj Grace dhe Abigal. Per shkak te nje udhetimi...

Nje muaj nuk fjeta. Rudina Dembacaj rrefen si e perjetoi vajza ndarjen nga Aleksi...

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj ka vijuar biseden me ndjekesit e saj ne instastory. Rudina ka treguar publikisht se...

Shqiptari takon 2 angleze ne tren, nis biseden me ta ; por ajo qe...

Pas viteve 90 shqiptaret iken drejt europes edhe sot mbas 30 vitesh akoma ikin per nje jete me te mire. Nje shqiptar...

Ekspertja jep lajmin e frikshem : Mos hani me byreke, ja cfare na ndodh...

Nje psikologe turke , Nejla Avci ka bere nje deklarate me te cilen i ka frikesuar te gjithe. Ajo ka thene se...

Mos e beso por eshte e vertete! Ja cfare ju ndodh kur hani spec...

Ushqimi pikant esht i preferuar per shume persona. Dihet se ky lloj ushqimi stimulon funksionimin e duhur te metabolizmit. Mirepo nese e...

Pastrimi i banjos gjate epidemise: Tre gjerat per te cilat duhet te keni ...

Ekspertet gjate gjithe kohes theksojne rendesine e higjienes personale,respiratore dhe higjienes se duarve ,nder me kryesoret eshte dhe pastrimi e dizenfektimi i...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat