Meterologia zbulon DATAT kur do të bie dëborë në Tiranë dhe gjithë Shqipërinë

Ditët në vijim pritet që moti të na suprizojë me temperaturat duke na servirur deri në 4 gradë celcius më shumë në...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta ish-kryebashkiaku socialist

Ish-kryebashkiaku socialist i Fierit Nikollaq Koshovari, ka ndërruar jetë. Miqtë dhe kolegët e tij bëjnë me dije se mjeku i njohur fierak...

Nuk ndalet Berisha! Zbulohet ç’do ndodhë më 16 Janar

Sali Berisha nuk ndalet! Pas perjashtimit qe i beri Lulzim Basha atij dhe grupit te rithemelimit, ish kryeministri ka vendosur te vijoje...

Sizmologu i njohur jep informacionin e rëndësishëm: Kjo do të jetë koha e tërmeteve!...

Mbrëmjen e djeshme lëkundjet e forta të tërmetit me epiqendër në Greqi u ndjenë edhe në në Tiranë, Elbasan, Berat,...

Escobar reagon pas protestës së Berishës: E dënojmë…

Zv/Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar ka d.ënuar d.hunën e fundjavës në Partinë Demokratike të Shqipërisë

Tragjedi në futboll, ndërron jetë shoku i skuadrës së lojtarëve të Kombëtares shqiptare

Futbollisti turk, Ahmet Çalik ka humbur jetën tragjikisht në një .aksident automobilistik. 27-vjeçari, i cili luajti tetë herë për...

V dekja e 3-vjeçarit, zbardhet letra që edukatorja i dërgoi Gjykatës: Jam shumë e...

Gjykata e Fierit caktoi masën e sigurisë 30 ditë b.urg për edukatoren Redina Binjaku, e cila u a.rrestua pasi në kopshtin ku...

Humb jeten diten e sotme aktori i njohur i humori

Bob Saget, komediani dhe aktori i njohur më së miri nga audienca si patriarku i shëndetshëm Danny Tanner në serialin “Full House”,...

Protesta kundër Bashës, reagon për herë të parë Shkëlzen Berisha

Djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzeni, komentoi konferencën e mbajtur nga kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pas përfundimit të protestës së...

Grida Dumën e mbajnë prej krahu 3 djem të rinj, Gjekmarkaj me sytë e...

Lulzim Basha i kishte marrë të gjitha masat , që karrigia e tij të qëndronte e paprekur, me dyert e godinës që...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat