U paralajmërua v rasja e deputetit të PD sot, shikoni momentin kur vendosen snajper...

Protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka mobilizuar p.olicinë e shtetit, të cilët janë instaluar dhe në godinën e kryeministrisë.

LAJM I FUNDIT/ Protesta e thirrur nga Berisha, vjen reagimi nga ambasada amerikane në...

Para protestës së thirrur nga ish kryeministri Sali Berisha, ka ardhur reagimi nga ambasada amerikane në Tiranë. MESAZHI...

Jozefina Topalli publikon foton e bujshme: Shihni çfarë ndodh në PD

Pak ore perpara se Sali Berisha t’i drejtohet selise Partise Demokratike per te nxjerre jashte Lulzim Bashen dyshohet per blindime te...

Letra e papritur që i erdhi Bashës!

I dashur Lulzim,Emrin tënd unë e kam mësuar shumë vonë jo vetëm për faktin se këtu ku jam nuk para i kushtojmë...

Të shtunen Berisha ka s fidën e jetës, vjen paralajmërimi b ombë nga Escobar

Përfaqësuesi Special i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, në një intervistë për agjencinë e lajmeve “MINA”, ka...

Rama bën paralajmërimin e fortë/ “Bëni këtë gjë deri në datën në 20 janar...

Edi Rama ka paralajmëruar se do të ketë ndëshkime për kompanitë që nuk deklarojnë pagat e rregullta të punonjësve.

P LAS keq te PD! Ndërhyjnë truprojat e Bashës

Një i.ncident ka ndodhur pas deklaratës së sekretarit të Partisë Demokratike Gazment Bardhit. Një qytetar ka s.hpërthyer në britma .

U përplas nga makina, humb jeten gazetari njohur shqiptar

Ka humbur jetën në moshën 71 vjeçare gazetari veteran, Hysni Syla pasi u godit nga një makinë mbrëmjen e së martës.

32 vite harresë/ Rama e nis javën me një super lajm: Me ne fund...

Kryeministri Rama ka nisur javën e sotme me një lajm të bukur duke bërë realitet një tjetër premtim. “Ka...

Kryeministri Rama gëzon shqiptarët: Do t’i rrisim rrogat, t’i bëjmë si bota dhe ne…

Kryeministri Rama tha se gjatë mandatit të tretë synohet rritja graduale e pagës minimale deri në 40 mijë lekë të reja.

Lajmet e fundit

Me te klikuarat