Pas Xhemit, Eneda Tarifa dhe Salsano Rrapi s’do të jenë më pjesë e “Portokallisë”?

Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit Portokalli, Eneda Tarifa dhe Salsano...

Agron Llakaj poston foton e bashkëshortes dhe rrëqeth me postimin e tij

Aktori i njohur Agron Llakaj, i ka kushtuar një dedikim prekës bashkëshortes së tij me rastin e 60-vjetorit të lindjes.

Ndërron jetë aktori dhe këngëtari i njohur

Komediani, këngëtari dhe moderatori i njohr Des O’Connor, ka nderruar jete pas disa ditesh i semure. Ai ishte shume i njohur me...

Kur populli vuante për bukë, shikoni si jetonte Enver Hoxha, gazetari anglez publikon fotot...

Një vend i mrekullueshëm, edhe pse i fri. kshëm për t’u vizituar. Tirana është një vend interesant. Disa tregime nga Shqipëria vijnë...

Kuvendi merr vendimin e papritur, ja çfarë do ndodhë me Ilir Metën sot

Kuvendi ka votuar sot raportin e Komisionit hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta dhe maxhoranca është tërhequr nga qëndrimi i saj,...

Shkencetarja shqiptare tm.erron me parashikimin e saj: Ja ç’ndodh në dimër…

Një prej kërkueseve shkencore shqiptare më të suksesshme në botë, Detina Zallika ka deklaruar sot se në dimër koronavirusi mund të ketë...

Eksperti Dasho: Shqiperia perseri drejt mbylljes, ja ç’kanë bërë…si në Serbi

Komiteti i Ekspertëve ka dështuar në menaxhimin e pandemisë në vendin tonë dhe duhet të shkarkohet menjehere nga kjo detyre. Deklaratën e...

Një tjetër humbje e madhe/ Koronavirusi kete mengjes i merr jetën mjekut të njohur

Ministria e Shëndetësisë njofton ndarjen nga jeta këtë mëngjes të dr. Hysni Shkjaut, i cili nuk e fitoi dot betejën me virusin...

Kam humbur familjen: Flet vajza e mbijetuar e tra gjedise në Tiranë

Blerta është e vetmja e mbijetuar nga familja Josifi, të cilën e kanë ndjekur tragj editë që prej vendit të origjinës ne...

Në këtë moshë femrat bezdisen nga marredheniet intime. Gjinekologia e thotë troç: S’kanë më…

Mjekja gjinekologe Mimoza Keta në një intervistë për Jeta pa filtër ka thene se në moshën e mesme femrat bezdisen nga kërkesat...

Lajmet e fundit

Me te klikuarat