Home Menyre Jetese Escobar reagon pas protestës së Berishës: E dënojmë…

Escobar reagon pas protestës së Berishës: E dënojmë…

48
0

Zv/Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar ka d.ënuar d.hunën e fundjavës në Partinë Demokratike të Shqipërisë

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, e cila do të transmetohet pasditen e sotme Escobar tha :


“Mendoj se është për të ardhur keq që dikush do të përdorë d.hunën dhe jo kutinë e votimit, në një përpjekje për të marrë një parti politike. Ne e d.ënojmë këtë. Jo çdokush që pretendon se është anëtar i PD-së është një partner i rëndësishëm i joni tani. Ne do të jemi shumë të angazhuar në rajon

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here