Home Menyre Jetese Grida Dumën e mbajnë prej krahu 3 djem të rinj, Gjekmarkaj me...

Grida Dumën e mbajnë prej krahu 3 djem të rinj, Gjekmarkaj me sytë e skuqur/ Çfarë nuk duhet të humbisni nga protesta në selinë e PD-së

75
0

Lulzim Basha i kishte marrë të gjitha masat , që karrigia e tij të qëndronte e paprekur, me dyert e godinës që ishin blinduar prej ditësh, edhe pse një fakt të tillë do ta mohonte live me zë dhe me figurë në një studio televizive.

Në godinën e PD-së, dera u hap vetëm për grupe të rinjsh, që më pas shërbyen edhe për hedhjen e gazit ndaj mbështetësve të Berishës, si dhe për të g.oditur me sende të forta, këdo që tentonte të hynte në seli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here