Home Menyre Jetese Humb jeten diten e sotme aktori i njohur i humori

Humb jeten diten e sotme aktori i njohur i humori

164
0

Bob Saget, komediani dhe aktori i njohur më së miri nga audienca si patriarku i shëndetshëm Danny Tanner në serialin “Full House”, ka nderruar jete konfirmoi familja e tij në një deklaratë për CNN. Ai ishte 65 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here