Home Menyre Jetese LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta vëllai i deputetes, Ferrari s hpërthen...

LAJM I FUNDIT/ Ndahet nga jeta vëllai i deputetes, Ferrari s hpërthen në f lakë që në xhiron e parë

235
0

Një a.ksident i rëndë me makinë ka ndodhur në Greqi, ku ka humbur jetën një 45-vjeçar pasi mjeti i tij Ferrari ka s.hpërthyer në f.lakë.

George Monogyou mbeti i bllokuar në makinë pas a.ksidentit, ndërkohë që gruaja e tij arriti të dilte nga dritarja, duke marrë lëndime të shumta.

Mediat greke raportojnë se v.iktima është vëllai i deputetes së Demokracisë së Re, Katerina Monogyiou.

Në atë moment dëgjohet një thirrje: “Vëllai im!”. Sipas mediave vetëm pak pas a.ksidentit motra e tij ka mbërritur në vendin e ngjarjes.

Shkak për a.ksidentin e rëndë, është bërë një këmbësor që i ka prerë rrugën mjetit, dhe për të shmangur përplasjen e tij, shoferi ka devijuar rrugën dhe më pas ka g.oditur një pemë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here