Home Menyre Jetese Partia Demokratike në zi, Sali Berisha jep lajmin e hidhur

Partia Demokratike në zi, Sali Berisha jep lajmin e hidhur

197
0

Ish-kryeministri dhe kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, ka lajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale ndarjen nga jeta të Bexhet Shehut, njërit nga themeluesit e Partisë Demokratike të Dibrës.

“Te dashur miq, Bexhet Shehu njeri nga themeluesit e Partise Demokratike te Dibres dhe qeveritar vendor i saj ish futbollisti i talentuar i Korabit dhe Dinamos trajnieri i shquar e Korabit, prindi dhe qytetari shembullor nderi i Qytetit te Peshkopise dhe Mjeshtri i Sportit mbylli syte pergjithmone!

Duke shprehur nderimin dhe mirenjohjen me te thelle per kujtimin dhe vepren e tij ju percjelll ngushellimet e mia me te ndjera familjes se tij te nderuar sb