Home Menyre Jetese Rama i prerë: Edhe 300 herë më shumë po të jeni në...

Rama i prerë: Edhe 300 herë më shumë po të jeni në protestë, sa të jem unë taksat nuk …….

172
0

Kryeministri Edi Rama ka qenë i prerë gjatë një komunikimi LIVE me qytetarët përmes rrjetit social Facebook, duke thënë se nuk do të ketë heqje taksash.

‘Mua nuk më shqetësojnë, jo aq por dhe 300 fish sa jeni sot te dilni ne protesta, taksat mbi karburantet sa të jem unë nuk hiqen nuk ulen nuk lëvizin, deklaroi Rama.