Home Menyre Jetese S hpërthen keq aktorja e njohur shqiptare dhe ka një mesazh për...

S hpërthen keq aktorja e njohur shqiptare dhe ka një mesazh për produksionin e ‘Big Brother VIP’

100
0

Aktorja Egla Ceno ka dalë me një reagim të fortë për moderatoren Arbana Osmani. Komenti i plotë:

Thua Big Brother, thua Arbana Osmani. Dy herë në javë, 3-4 orë transmetim live. Cdo spektakël një veshje më vete: këpucët, flokët, fustanet. Impenjim i madh, padyshim. Cdo gjë në rregull, po mos të ishte për atë dreq panoramike të kamerës nga poshtë-lart.

Pse mor vlla na e prishni imazhin e Arbanës dhe doni të na “shisni” me patjetër “yje me sallam”? Lërini more gjunjtë dhe këmbët për modelet shalgjata. Na e lini rehat Arbanën.

Nuk e dimë kush e vesh Arbanën për Big Brother Albania VIP por mjaaaaft ju lutem, mjaft na e shitët si supermodele me këmbë kilometrike. Ndoshta bota e televizionit ka “avazet” e veta, por fundja “avazet” i ndërtojnë njerëzit.

Por ta lemë mënjanë Arbanën, kjo mbrëmje do jetë shumë emocionuese sepse Big Brother VIP tashmë ka hyrë fiks në fazën e fundit të programit.


Deri tani, favoritët kryesorë për ta fituar Big Brother VIP janë Ilir Shaqiri dhe Donald Veshaj. Votoni