Home Menyre Jetese Tragjedi në futboll, ndërron jetë shoku i skuadrës së lojtarëve të Kombëtares...

Tragjedi në futboll, ndërron jetë shoku i skuadrës së lojtarëve të Kombëtares shqiptare

84
0

Futbollisti turk, Ahmet Çalik ka humbur jetën tragjikisht në një .aksident automobilistik.

27-vjeçari, i cili luajti tetë herë për kombëtaren e tij dhe së fundmi luajti për klubin Konyaspor, u përfshi në a.ksident mëngjesin e së martës në kryeqytetin e Ankarasë.


27-vjeçari ishte shok skuadre me dy lojtarët e Kombëtares shqiptare, Sokol Cikalleshi dhe Endri Çekiçi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here