Home Menyre Jetese U paralajmërua v rasja e deputetit të PD sot, shikoni momentin kur...

U paralajmërua v rasja e deputetit të PD sot, shikoni momentin kur vendosen snajper mbi…

166
0

Protesta e thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha ka mobilizuar p.olicinë e shtetit, të cilët janë instaluar dhe në godinën e kryeministrisë.

Fax News ka siguruar pamje nga kryeministria, ku shihen snajperistë duke hyrë në godinë.

Burime bëjnë me dije se p.olicia nuk do të ndërhyjë në ambientet e selisë së PD-së, dhe fillimisht efektivët pritet që të vedosen në afërsi të godinës së Kuvendit, dhe në raste përplasjesh mund të ndërhyjnë.

Në hyrjen e kryeministrisë dje u vendosën pllaka metalike, edhe pse deri më tani nuk flitet për një zhvendosje të protestës nga selia e PD-së.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here