Home Menyre Jetese V dekja e 3-vjeçarit, zbardhet letra që edukatorja i dërgoi Gjykatës: Jam...

V dekja e 3-vjeçarit, zbardhet letra që edukatorja i dërgoi Gjykatës: Jam shumë e ngarkuar psikologjikisht

94
0

Gjykata e Fierit caktoi masën e sigurisë 30 ditë b.urg për edukatoren Redina Binjaku, e cila u a.rrestua pasi në kopshtin ku ajo punonte u mbyt fëmijë 3-vjeçar.

Ajo nuk ishte pranishme në seancën e sotme, ndërsa në letrën dërguar Gjykatës, Binjaku argumenton se ishte shumë e rënduar psikologjikisht dhe kerkon te perfaqesohet nga avokati i saj Ylli Asimetaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here